1700-700-605   

חימום תת רצפתי


מחפשים מערכת חימום יעילה לבית? 
כזו שלא תייבש לכם את האוויר ותגרום לכם לטרחה מיותרת?
חברת טכנוהיט בע"מ מעמידה לרשותכם את הפיתרון המושלם - מערכת חימום תת רצפתי.

מהו חימום תת רצפתי?
מערכת חימום תת רצפתי הינה אחת המערכות החדשניות והאפקטיביות ביותר לחימום הבית.
המערכת מופעלת על ידי מקור אנרגיה חיצוני כגון משאבת חום הפועלת על בסיס חשמל או באמצעות תנור הסקה משולב (יונקרס) הפועל על בסיס גז ונחשבת למערכת הבטוחה ביותר לבני המשפחה ללא קרינה אלקטרו מגנטית וסכנת כוויות או התחשלות.  
המערכת מותקנת מתחת לפני הריצוף באופן שאינו גלוי לעין ולמעשה אינה תופסת נפח בחלל הבית, כך שאינה משפיע בשום אופן על הקו העיצובי של הבית.
הפעלת המערכת מובילה לחימום המים ולשחרור אנרגיית החום אל חלל החדר בו מותקנת המערכת באמצעות הזרמת מים חמים במעגלים סגורים בתוך צינורות ייעודיים המונחים מתחת לפני הריצוף בשלבי בניית הבית או לחלופין בעת שיפוץ מאסיבי של הבית הכולל את הרמת הריצוף.
צינורות החימום מורכבים קרוב לפני הריצוף ומתחתם מיושמת שכבת בידוד תרמי עליה נועצים את הצנרת באמצעות 
סיכות מיוחדות לצורך מניעת תזוזות. קיימת חשיבות גדולה לסוג ואיכות הבידוד בו עושים שימוש בעת התקנת המערכת המשפיע באופן ישיר על צריכת האנרגיה ופיזור החום בחלל בו מותקנת המערכת. כמו גם, ניתן לשלוט בנפרד על הטמפרטורה של כל חדר או אזור בו מותקנת המערכת בהתאם לשעות היממה ועונות השנה על ידי חיבור תרמוסטטים ומערכות בקרה חכמות לצד המערכת. 


למה לבחור בחימום תת רצפתי של חברת טכנוהיט?

פיזור החום בחימום התת רצפתי שלנו גבוה באופן משמעותי ממתחרינו, וזאת בזכות שימוש בבידוד תרמי ייחודי בעל תו תקן אירופאי (EN 13163) המיובא על ידינו לישראל באופן בלעדי. שיטה זו בשונה משיטות בידוד אחרות מאפשרת נצילות תרמית מקסימלית של המערכת לצד חיסכון בעלויות וצריכת אנרגיה מופחתת. כמו גם, אנו משתמשים בשיטה ייחודית להידוק הצנרת על גבי הבידוד באמצעות אקדח סיכות מיוחד, מה שמאפשר לנו להשיג דיוק מירבי במרווחים של פריסת הצנרת והבטחה של מניעת תזוזות עתידית.

חברת טכנוהיט משמשת בישראל כיבואן רשמי של מספר גדול של חברות בינלאומיות מובילות בתחום האנרגיה, האינסטלציה ומערכות החימום. 

חברתנו צברה ניסיון רב במרוצת השנים ומובילה היום את תחום מערכות החימום בכלל ומערכות חימום תת רצפתי בפרט.

באיזה רכיבים אנו עושים שימוש בחימום תת רצפתי שלנו?
חברת טכנוהיט משמשת בישראל כיבואן רשמי ובלעדי של חברת Capricorn הפולנית.
כל מוצרי החברה מיובאים לישראל על ידינו באופן בלעדי ומאושרים לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מערכת כחול לבן עם בקרת איכות אירופאית מהגבוהות ביותר בעולם.


בידוד קלקר תרמי בעובי 25 מ"מ  למערכת חימום תת רצפתי תוצרת Capricorn בעל תו תקן אירופאי (EN 13163) המאפשר השגת נצילות תרמי מקסימלית ופיזור חום מוגבר.מרכזיות מים פליז תוצרת Capricorn בגדלים 2-12 יציאות הלוך חזור בעלי מייצבי זרימה, ברזים ראשיים, פורקי אוויר אוטומטיים וראשיים חשמליים.ברזים חשמליים תוצרת Capricorn המאפשרים שליטה חכמה (פתיחה/סגירה) של מעגלי חימום נפרדים במרכזיית מים.


אקדח סיכות תוצרת  Capricorn להידוק הצנרת על גבי הבידוד לשם מניעת תזוזות.


סיכות בקטרים 12-22 מ"מ תוצרת  Capricorn לנעיצת הצנרת על גבי הבידוד.


גלריית תמונות חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי


לפרטים נוספים השאירו פרטים אישיים או חייגו 077-5060200

2all בניית אתרים